stravers@stknl.com   |   +31 (0)413 25 72 11

Contact

Berry Stravers
Directeur-grootaandeelhouder
stravers@stknl.com

Neem contact op met Berry voor:
•  In- en verkoop
•  Handel

Hugo Reinders
Planner
hugo@stknl.com

Neem contact op met Hugo voor:
• Planning

Maurice van Uden
Servicemanager
maurice@stknl.com

Neem contact op met Maurice voor:
•  Service & Technische dienst
•  Onderdelen

Matthieu de Sévaux
Operationeel manager
matthieu@stknl.com

Neem contact op met Matthieu voor:
•  Financiën
•  Personeelszaken

Pieter van Dam
Adviseur
pieter@stknl.com

Neem contact op met Pieter voor:
•  Verhuur

Marcel van Vugt
Werkvoorbereider/Adviseur
marcel@stknl.com

Neem contact op met Marcel voor:
• Werkplekinspecties
• Verhuur



Stravers Torenkranen B.V.
Nieuwe Veldenweg 7
5464 RC Veghel

Tel: +31 (0)413 257211
E-mail: stravers@stknl.com